Teikiamos paslaugos

Virtualūs turai

Virtualus turas – efektyvus informacijos pateikimo būdas, suteikiantis galimybę pasileisti į virtualią kelionę po objektą, tiesiogiai iš namų, ofiso ar būnant kelionėje. 3D turas sukuria būvimo iliuziją, jo dėka galima pademonstruoti išorinį aplinką, parodyti būsimus namus iš vidaus, suteikiant galimybę pasivaikščioti po kambarius ir kitas patalpas.

Virtualus turas gali turėti papildomas interaktyvias funkcijas (planus, logotipą, kontaktinę informaciją, informacines žymas, video medžiagą ir kt.), garsinį foną ir kitus multimedijos elementus.

Virtualūs turai – tai visame pasaulyje paplitęs pardavimų įrankis, tapęs būtinu atributu, siekiantiems išlaikyti rinkos lyderio pozicijas ir pritraukti daugiau pirkėjų.

3D vizualizacijos

3D vizualizacijos

3D interjero, architektūrinių objektų ar fasado eksterjero vizualizacijos leidžia sudaryti pilnavertį įspūdį apie būsimus objektus. Dažniausiai vaizdas perteikia informaciją, kurią sudėtinga išsakyti žodžiais. Tokiu atveju sukuriamas kokybiškas ir realistinis vaizdas trimatėje erdvėje, t.y. daroma 3D vizualizacija.

Vystytojai ir NT pardavėjai naudoja 3D vizualizacijas, siekdami parodyti savo investuotojams ar būsimiems pirkėjams, kaip atrodys interjeras, architektūra, fasafo eksterjeras ir aplinkinės teritorijos landšaftas. Dažnai tokiems objektams kuriame 3D turus ir video filmukus.

3D ir 2D planai

3D ir 2D planai

Trimatis planas, kurio dėka parodomas NT objekto išplanavimas ir perteikiamas bendras erdvės suvokimas, parodomas baldų išdėstymas.