Virtualūs turai

Virtualaus turo nauda parduodant NT objektus

Virtualūs 3D turai yra neįkainojamas įrankis nekilnojamojo turto pardavėjams, tiek taupant asmeninį laiką, tiek siekiant padidinti nekilnojamojo turto pardavimo proceso efektyvumą ir pelningumą. Perkamo NT objekto išvaizda pirkėjui yra ne mažiau svarbi nei jo techninės savybės, tokios kaip gyvenamasis plotas ar objekto vieta. Atvejai, kai klientas kartu su NT brokeriu važiuoja per kelis objektus, tačiau neranda norimo būsto, deja, nėra retas. Rezultatas liūdnas – abu praranda laiką, patiriamos kelionės išlaidos, klientas eina pas kitą NT brokerį.

Skelbimai su virtualiais turais sulaukia didesnio susidomėjimo

Remiantis paskutiniais statistiniais duomenimis, skelbimai su virtualiais turais sulaukia 87 proc.1 daugiau peržiūrų nei skelbimai neturintys virtualių 3D turų (įskaitant tuos, kuriuose yra tik nuotraukos) ir net 54 proc. 2 svetainės lankytojų neperžiūri skelbimų, kuriuose nėra virtualių turų.

Virtualaus turo sukūrimas ir jo talpinimas NT portaluose – tai didelis žingsnis link sėkmingų pardavimų. 3D turo dėka, klientas turi galimybę atlikti pirminę apžiūrą nuotoliniu būdu, todėl atvykus į NT objektą išsamiai NT apžiūrai turite mažesnę tikimybę sulaukti „turisto“ ir didesnę tikimybę parduoti objektą.

Virtualios 3D turo nauda NT brokeriui:

  • laiko taupymas;
  • didesnis skelbimo peržiūrų kiekis, kurio dėka padidėja klientų srautas;
  • padidina NT agentūros/brokerio statusą kliento akyse. Virtualaus turo naudojimas parodo modernumą ir atvirumą;
  • turite galimybę pristatyti parduodama NT objektą nuotoliniu būdu, Jums patogioje vietoje.

Verta paminėti, kad virtualaus 3D turo sukūrimo kaina nėra didelė, todėl šia marketingo priemone gali naudotis ne tik didelės NT agentūros, bet ir pavieniai NT pardavėjai.

Dėl išsamesnės informacijos apie virtualaus turo kūrimo galimybes, susisiekite su mumis.

1 Realtor.com

2 National Association of Realtors (NAR)